Pakiet Promowanie produktu

Promowanie produktu sieci
Pakiet dzięki któremu stworzymy kampanie specjalnie dopasowaną do Państwa produktu. Wykonamy szereg działań, które przełożą się na rozpoznawalność produktu oraz dotrzemy do potencjalnego grona odbiorców.

– Stworzenie osobnego fanpage produktu 149 zł/ miesięcznie
Utworzenie nowego fanpage na facebooku z grafiką oraz opisem produktu. Promowanie fanpage w miejscach gdzie znajdują się osoby potencjalnie zainteresowane

– Fora internetowe 199 zł/ miesięcznie
Utworzymy wiarygodny profil na pięciu forach internetowych w celu zareklamowania Państwa produktu bądź usługi. Profil będzie uzupełniony o awatar wraz z aktywnością minimum dziesięciu postów. Opis produktu oraz link do strony będą wrzucone do odpowiedniego działu lub w stopkę pod postem. Wykonane działania zwiększą liczbę osób zapoznanych z Państwa produktem, a dzięki aktywnemu linkowaniu strona będzie wyżej w wynikach wyszukiwania. Kolejnym aspektem dla którego warto wprowadzić takie działanie reklamowe jest to, że wykonana czynność pozostaje aktywna, aż do końca istnienia danego forum. W przypadku abonamentu większego niż miesiąc czasu zadbamy o to, aby profil reklamowy na danym forum był jak najbardziej aktywny, co jeszcze bardziej przełoży się na jego wiarygodność.

– Artykuły 199 zł/ misięcznie
Dodawanie trzy razy dziennie postów reklamowych pod artykułami, które przeglądają osoby mogące być zainteresowane Państwa produktem. Dzięki tym działaniom reklama dotrze do odpowiedniej grupy ludzi, a osoby te mogą stać się Państwa klientami. Opis produktu oraz link umieszczany pod artykułami znacząco ułatwią znalezienie strony oraz oferty w wynikach wyszukiwania.

– Grupy 99zł/ miesięcznie
Dodanie dwóch postów dziennie promujących produkt w odpowiednich grupach na portalach społecznościowych. Reklama będzie docierała każdego dnia do nowej liczby osób, które mogą stać się Państwa klientami.

– Reklama Facebook 249 zł/ miesiąc
Dodanie trzy razy w miesiącu graficznej reklamy z tekstem na dwa fanpage facebook, które obserwuje łącznie ponad 20 000 osób oraz płatne promowanie jednej z reklam. Reklamę zobaczy pokaźna liczba realnych osób z Polski oraz dzięki płatnemu promowaniu dotrze ona do odpowiedniej grupy docelowej.

– Reklama na portalu linkedin 249 zł/ miesiąc
Utworzenie trzech reklam graficznych w miesiącu z tekstem promującym produkt. Reklama dotrze do dużej liczby wpływowych ludzi.

– Ogłoszenia internetowe 99 zł/ miesiąc
Dodanie adresu firmy wraz z opisem produktu na serwisy ogłoszeniowe.

Możliwość zakupienia pojedynczych usług lub całego pakietu opisanych powyżej działań.

Wybór jak najdłuższego pakietu działań jest jedną z najlepszych opcji ponieważ:
– Otrzymują Państwo atrakcyjne ceny
– Działania powtarzane przez dłuższy okres czasu przełożą się na lepsze oraz długofalowe efekty
– Nie muszą zatrudniać Państwo osoby od marketingu, gdyż wykonamy większość kluczowych działań potrzebnych do rozpoznawalności produktu

Zakup całego pakietu działań -15%
Przy zakupie na dłuższy okres czasu do czego gorąco zachęcamy, otrzymają Państwo dodatkowo:
-5% na okres dwóch miesięcy
-10% na okres trzech miesięcy
-15% na okres sześciu miesięcy

Dlaczego warto zakupić pakiet promowania produktu?
– Zwiększymy rozpoznawalność produktu w sieci
– Dotrzemy do grona potencjalnych odbiorców
– zapewnimy długofalowy efekt działania, który w przyszłości przełoży się na wyniki sprzedażowe
– Ulepszymy pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania
– Wykorzystamy niekonwencjonalne sposoby działania

Czynności wykonywane są tylko w dni robocze. Ceny podane na stronie są cenami netto.