Pakiet Widoczni w sieci

Widoczni w sieci
Przeprowadzimy szereg działań, które poprawią widoczność Państwa firmy w sieci oraz zwiększą liczbę osób przeglądających interesującą ich ofertę. Długofalowy efekt wykonywanych czynności przyczyni się do rozwoju Państwa firmy oraz wyróżni ją na tle konkurencji, co zaowocuje lepszymi wynikami sprzedażowymi.

– Katalogi firm 99 zł jednorazowo
Dodanie firmy do ośmiu katalogów internetowych firm. Profil będzie uzupełniony o adres strony, branżę oraz kontakt do firmy. Osoby szukające usługi lub produktów oferowanych przez Państwa dużo szybciej na nie trafią.

– Fora internetowe cena 199 zł /miesiąc
Utworzymy wiarygodny profil na pięciu forach internetowych odpowiadający tematyce Państwa firmy. Profil będzie uzupełniony o awatar oraz zaktualizowany o minimum dziesięc postów. Odnośnik do strony będzie wrzucony do odpowiedniego działu lub w stopkę pod postem. Wykonane działania
zwiększą liczbę osób odwiedzających Państwa stronę, a dzięki aktywnemu linkowaniu strona będzie wyżej w wynikach wyszukiwania. Kolejnym aspektem dla którego warto wprowadzić takie działanie w firmie jest to, że wykonana czynność pozostaje aktywna, aż do końca istnienia danego forum. W przypadku abonamentu dłuższego niż miesiąc czasu, zadbamy o to, aby profil reklamowy na danym forum był jak najbardziej aktywny, co jeszcze bardziej przełoży się na jego wiarygodność.

– Artykuły cena 199 zł/ miesiąc
Napiszemy tekst w celu promocji Państwa marki, a następnie dodamy go wraz z adresem strony w komentarzach pod odpowiednimi artykułami dodanymi w internecie. Tekst będzie dodawany trzy razy dziennie pod różnymi artykułami, które przeglądają osoby mogące być zainteresowane usługami oraz produktami Państwa firmy. Dzięki tym działaniom reklama dotrze do odpowiedniej grupy ludzi, a osoby te mogą stać się Państwa klientami. Adres strony oraz teksty umieszczone pod artykułami znacząco ułatwią znalezienie strony oraz oferty w wynikach wyszukiwania.

– Grupy 99zł/ miesięcznie
Dodanie dwóch postów promujących dziennie w odpowiednich grupach na portalach społecznościowych. Reklama będzie docierała każdego dnia do nowej liczby osób, która potencjalnie może być zainteresowana Państwa usługami.

– Reklama Facebook 249 zł/ miesiąc
Dodanie trzy razy w miesiącu graficznej reklamy z tekstem na dwa fanpage facebook, które obserwuje łącznie ponad 20 000 osób oraz płatne promowanie jednej z reklam. Reklamę zobaczy pokaźna liczba realnych osób z Polski oraz dzięki płatnemu promowaniu dotrze ona do odpowiedniej grupy docelowej.

– Reklama na portalu linkedin 249 zł/ miesiąc
Utworzenie trzech reklam graficznych w miesiącu z tekstem promującym firmę. Reklama dotrze do dużej liczby wpływowych ludzi.

– Ogłoszenia internetowe 99 zł/ miesiąc
Dodanie adresu firmy wraz z opisem na serwisy ogłoszeniowe, co w dużym stopniu ułatwi wyszukiwanie Państwa usług.

Możliwość zakupienia pojedynczych usług lub całego pakietu opisanych powyżej działań.

Wybór jak najdłuższego pakietu działań jest jedną z najlepszych opcji ponieważ:
– Otrzymują Państwo atrakcyjne ceny
– Działania powtarzane przez dłuższy okres czasu przełożą się na lepsze, a także długofalowe efekty
– Nie muszą zatrudniać Państwo osoby od marketingu, gdyż większość kluczowych działań potrzebnych przy rozwoju firmy w sieci wykonamy za Państwa .

Zakup całego pakietu działań -15%
Przy zakupie na dłuższy okres czasu do czego gorąco zachęcamy, otrzymają państwo dodatkowo:
-5% na okres dwóch miesięcy
-10% na okres trzech miesięcy
-15% na okres sześciu miesięcy

Dlaczego warto zakupić pakiet widoczni w sieci?

– Zwiększymy rozpoznawalność marki
– Dotrzemy do grona potencjalnych klientów
– Spowodujemy większy ruch na stronie
– Ulepszymy pozycjonowanie strony w wynikach wyszukiwania
– Użyjemy niekonwencjonalnych metod działania
– Oferujemy długofalowy efekt działania pakietu
– Zapewniamy atrakcyjne ceny pakietu
– Każda z czynności wykonywana jest ręcznie, co przekłada się na efektywność
– Gwarantujemy wzrost rozpoznawalności marki
– Zapewniamy pełną dokumentację wykonanych działań

Czynności wykonywane są tylko w dni robocze. Ceny podane na stronie są cenami netto.