Spełniamy marzenia firm.

Zwiększymy rozpoznawalność Twojej marki.

Dotrzemy do grona Twoich potencjalnych klientów.

Doradzimy z zakresu marketingu internetowego.

Zadbaj o swoją markę firmy razem z nami!

Jesteśmy zespołem młodych i ambitnych ludzi, a praca w marketingu internetowym sprawia nam ogromną przyjemność. Na co dzień pomagamy firmom w realizacji celów sprzedażowych oraz przyczyniamy się do wzrostu rozpoznawalności marki w sieci.
Prowadzimy starannie wyselekcjonowane działania, których celem jest poprawa widoczności firmy w sieci oraz zwiększenie liczby potencjalnych Klientów. Rozwiązania, których długofalowe efekty oddziałują na rozwój biznesu, sprzyjają walce z konkurencją oraz przekładają się na wyniki sprzedażowe.
Facebook Fanpage

Stworzenie osobnego fanpage produktu

Fora internetowe

Utworzymy wiarygodny profil

Grupy

Dodanie dwóch postów dziennie promujących produkt

Reklama Facebook

Dodanie trzy razy w miesiącu graficznej reklamy z tekstem

Reklama na portalu linkedin

Utworzenie trzech reklam graficznych w miesiącu

Ogłoszenia internetowe

Dodanie adresu firmy wraz z opisem

Generujemy ciepłe leady sprzedażowe

Wysokiej jakości leady dostosowane do potrzeb i preferencji Państwa firmy. Stworzymy w pełni spersonalizowaną kampanię przeznaczoną dla jednego produktu, stworzoną zgodnie z preferencjami Klienta. Oferta dedykowana firmom specjalizującym się w dystrybucji rozwiązań usprawniających działanie podmiotów na rynku (w szczególności z branży IT).

Zadowolenie klienta

90%

Komfort działań

85%

Skuteczność działań

99%

Zapytaj o nasze pakiety. Trzy kroki do sukcesu Twojej firmy.

Łączymy wiedzę, doświadczenie i umiejętności. Tworzymy spersonalizowane kampanie. Zwiększamy rozpoznawalność marki, produktów i usług. Budujemy pozytywny wizerunek firmy. Pozyskujemy ciepłe leady, które wpływają na wzrost sprzedaży. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj nasze pakiety!
 • 1.

  Widoczni w sieci

  Przeprowadzimy szereg działań, które poprawią widoczność Państwa firmy w sieci oraz zwiększą liczbę osób przeglądających interesującą ich ofertę. Długofalowy efekt wykonywanych czynności przyczyni się do rozwoju Państwa firmy oraz wyróżni ją na tle konkurencji, co zaowocuje lepszymi wynikami sprzedażowymi.

  Czytaj więcej
 • 2.

  Generowanie leadów

  Pozyskamy wysokiej jakości leady dla potrzeb Państwa firmy. Pojedyncza kampania może dotyczyć tylko jednego produktu. Jedyne, co muszą Państwo zrobić, to określić grono swoich potencjalnych odbiorców oraz dostarczyć wszystkie informacje o produkcie.

  Czytaj więcej
 • 3.

  Promowanie produktów i usług

  Promowanie produktu i usług w sieci. Pakiet dzięki któremu stworzymy kampanie specjalnie dopasowaną do Państwa produktu. Wykonamy szereg działań, które przełożą się na rozpoznawalność produktu oraz dotrzemy do potencjalnego grona odbiorców.

  Czytaj więcej

Co sądzą o nas nasi klienci?

Nasi klienci niech mówią za nas.

Zaufało nam ponad 100 lokalnych firm. Wypróbuj nasze pakiety już dziś!

Zobacz jakie to wszystko jest proste!